Boyfriend pillow - кадифен перница за рака на дечкото (перница)

Код: 11-511
2 790 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Перница за дечко - кадифена перница за раце на дечко (перница) за жени во форма на маж. Супер меки плишани перници, благодарение на кои веќе нема да спиете сами навечер.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Boyfriend pillow - кадифен перница за рака на момчето (перница) за жени во форма на маж. Супер меки плишани перници, благодарение на кои повеќе нема да спиете сами навечер. Пријатниот материјал ќе ви гарантира дека ќе спиете слатко и мирно. Перницата за тело е облечена во кошула и има пондерирано рамо за исклучително реален ефект. Благодарение на ова, можете да продолжите да сонувате и ќе почувствувате дека некого држите.

Перница за рака на дечко по половина тело

дечко рака перница половина тело

Одлично како подарок

Доколку барате подарок за осамена пријателка или млада дама, оваа перница е токму вистинската. Ѝ давате пријателка која не бара да јаде, не вика и не се расправа и е крајно мил. Перницата во форма на машко тело ќе се погрижи вашата пријателка, колешка или сестра да не заспие сама. Оригиналната перница е одлична и како подарок за моминска или роденденска забава.

машка перница со перници за дечко за раце


Спецификација:

  • Мека перница во форма на торзо со пижами
  • Висококвалитетна перница со совршена форма за убав сон
  • Практична торба за чување на перницата
  • Пижамите може да се перат на 30 степени
  • Материјали: памучна кошула без алерген, хипоалергично полиестерско влакно
  • Димензии на производот - 55 x 10,5 x 35 cm
  • Тежина: 600 грама

Содржина на пакетот:
1x перница
1x навлака за перница

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена