Безжичен караоке сет (комплет) со 2 микрофони + звучник од 6W

Код: 11-708
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Безжичен караоке сет (комплет) со 2 микрофони + звучник од 6W е ваш сојузник за незаборавни забавни моменти, без разлика дали сте дома или во движење.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Безжичен караоке сет (комплет) со 2 микрофони + звучник од 6W е ваш сојузник за незаборавни забавни моменти, без разлика дали сте дома или во движење. Благодарение на неговата компактна форма, овој комплет ја отвора вратата за спонтана караоке забава, каде и да сте. Со пар безжични микрофони и моќен HIFI звучник од 6 вати, овој сет е подготвен секогаш кога ќе ви се допадне да се забавувате.

Сет за караоке забави 2 микрофони

Интересни звучни ефекти

Сетот за караоке со 2 микрофони доаѓа со 5 уникатни звучни ефекти кои ќе додадат допир на забава на секоја ваша изведба. Без разлика дали ќе изберете режим на ехо за подлабока резонанца, режим за бебиња за слатки изведби, режим на штица за весели моменти, режим на длабок глас за бас тонови или режим на чудовиште за навистина оригинални изведби, овој сет нуди бескрајни можности за вашата креативност.

мини пренослив караоке сет со мал безжичен комплет микрофони 2

Незаменлив квалитет на звукот и удобност

Со караоке комплетот со 2 микрофони, можете да се збогувате со заплетканите кабли и да уживате во кристално чист звук благодарение на интелигентното поништување на шумот што ја елиминира секоја бучава. Со батерија која лесно се полни преку USB-C кабел и долго траење на батеријата до 5 часа, вашата забава не мора да заврши наскоро. Компатибилноста со Bluetooth со паметни телефони, таблети и други уреди значи дека вашата омилена плејлиста е секогаш подготвена да ужива не само во караоке, туку и во моќен звучник за одлично аудио искуство без микрофони.

мини мини караоке сет за домашни звучници микрофони


Спецификација:

  • Материјал: ABS, UV
  • Нето тежина: 543 грама
  • Излез: 4 Ω 6W
  • Поддршка: Bluetooth
  • Влез: DC 5V
  • Поддршка за SD картичка
  • Димензии на производот: Микрофон: 4,5 × 4,5 × 13,5 cm. Звучник: 8,5 × 7,5 × 6,5 cm


Содржина на пакетот:
1x звучник
2x микрофон
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена