Балонска елка - Елка со балон на надувување (66 новогодишни балони) - бела / зелена до 195 см

Код: 11-651
1 178 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Балонска елка - Елка со балон на надувување (66 новогодишни балони) - бела / зелена до 195 см. Разнесете ја вашата уникатна новогодишна елка токму сега.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Балон дрво - Божиќна елка со балон на надувување (66 новогодишни балони) - Бело / зелено до 195 см. Разнесете ја вашата уникатна новогодишна елка токму сега. Повеќе не мора да поминувате часови за украсување на елката. Со нашиот комплетен сет, можете да креирате елка со примеси на професионален стил без непотребен напор. Балоните ќе ви овозможат да создадете уникатно и колоритно дрво кое сигурно ќе го привлече сечие внимание. Со овој дизајн, овој комплет можете да создадете прекрасно дрво без заплеткани светла или тешки украси. Вашата елка ќе биде убава и спремна за празниците за кратко време.

Божиќна елка со балони - Божиќна елка на надувување направена од балони

Божиќна елка со балони​ - Божиќна елка на надувување направена од балони


Едноставна инсталација

Поставувањето на вашата елка никогаш не било толку забавно! Со нашиот комплет за балони DIY, добивате се што ви треба за да создадете неверојатна новогодишна елка. Со вклучени 66 балони, балон од фолија со ѕвезда, точки со лепак, балон лента и жолта лента и нашиот чекор-по-чекор водич за инсталација, овој проект ќе биде лесен и забавен за секого. Убедени сме дека оваа елка со балон ќе донесе радост и божиќна магија во вашиот дом.

Елка направена од балони


Незаборавно божиќно искуство

Комплетот за балон не е само за создавање новогодишна елка. Тоа е исто така забавна празнична активност која ве поканува да создадете незаборавни и радосни моменти со семејството и пријателите за време на празниците. Без разлика дали ќе го ставите во вашата дневна соба, продавница, канцеларија или друг простор, оваа елка со балон ќе донесе радост на сите околу вас. Димензиите од 80 x 80 x 195 cm ќе се погрижат вашето дрво да биде впечатлив елемент во секоја средина, без напор. Создадете незаборавно божиќно искуство со комплет балони.

балон за елка на надувување


Спецификација:

  • Комплетен сет
  • Детални инструкции за инсталација чекор-по-чекор
  • Поставување без проблеми без заплеткани светла или тешки украси
  • Додава допир на професионален стил на украсување
  • Забавна активност
  • Димензии: 80 x 80 x 195 cm
  • Материјал: латекс, полиестер


Содржина на пакетот:
66x балон
1x фолија балон во форма на ѕвезда
1x ролна со лепливи точки
1x22 m балон лента
1x22 m жолта лента
1x прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена