Магнетни NeoCube прачки со топчиња - злато и сребро

Код: 21-013
2 232 ден Цена без ДДВ: 1 860 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Се продаваат Magnetic NeoCube прачки со топчиња - злато и сребро од NdFeB материјал (Неодимиум) во разни бои по поволна цена може да се купат онлајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Магнетни NeoCube прачки со топчиња - злато и сребро. Овој комплет содржи 27 челични топчиња (со дијаметар од 8 mm) и 36 магнетни прачки (должина 24 mm), кои се направени од NdFeB материјал (неодимиум). Уште подобра приспособливост на топки и прачки, повеќе опции за вашата креативност и имагинација . Погодни се за развој на моторички вештини за сите возрасти, без разлика на полот. Едноставно ќе се заљубите во овие Buckey Ball топчиња со прачки.

Магнетни топки не само за деца - идеален подарок за вас или вашите најблиски

неокубни магнетни прачки и топки

Можете да креирате неограничени геометриски или апстрактни обрасци со овие магнетни топчиња и прачки, стимулирајќи ја флексибилноста и движењето на рацете и прстите додека се забавувате. Пренослив и погоден за патување , одмор, релаксација и забава со пријателите. Со овој комплет за магнетни прачки и топки, нема ограничувања или ограничувања при креирањето форми. Креирајте различни 2D и 3D форми , ѕвезди, орнаменти, геометриски форми, згради или структури во многу комбинации. Тоа зависи само од вашата имагинација и креативност.

магнетни прачки со топчиња златни и сребрени

NeoCube прачки со топки:

Тие ја поддржуваат креативноста и просторната имагинација
Тие ослободуваат напнатост и стрес
Погоден за моменти на релаксација
Ја подобруваат концентрацијата
Тие ја практикуваат мобилноста и умешноста на прстите
Откријте го магнетизмот и експериментирајте со топки

Пакетот содржи: 27 челични топки (со дијаметар 8мм), 36 магнетни прачки (должина 24мм)
Боја: златна + сребрена

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена