Зелена маска за лице (од филмот МАСКА) - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-290
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Зелена маска за лице (од филмот MASK каде играше Џим Кери) - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за деца и возрасни (маска) Маската изработена од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Зелена маска за лице (од филмот MASK каде играше Џим Кери) - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за деца и возрасни (маска) Маската изработена од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Џим Кери маската - зелена маска

Откако ќе ја ставите „ Маската “, ќе почнат да ви се случуваат неверојатни работи. Оваа маска ќе ви даде натприродни способности, благодарение на кои можете да постигнете неверојатни подвизи и секој ден да го претворите во авантура полна со изненадувања. Оваа маска од латекс во форма Затоа, маската е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите маски како The Mask најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Зелена маска за лице за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Зелена маска за лице за возрасни

Содржина на пакетот:

1x маска за маска

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена