Sloth mask - силиконска маска за лице (глава) за деца и возрасни

Код: 88-329
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Sloth маска - силиконска маска за лице (глава) за деца и возрасни - изработена од 100% природен латекс за Ноќта на вештерките или карневалот. Костими за деца и возрасни (маски).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Sloth маска - силиконска маска за лице (глава) за деца и возрасни - изработена од 100% природен латекс за Ноќта на вештерките или карневалот. Костими за деца и возрасни (маски). Материјал кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и ноздрите на маската е удобно и дише.

маска за лице за мрзливост силиконски латекс

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња (деца) или возрасни

Маската за Ноќта на вештерките е интересна со својот елабориран дизајн и детали, кои ја прават впечатлив додаток на страшната атмосфера. Со неговите морничави карактеристики и впечатливи елементи, ќе имате впечаток дека влегувате во светот на животните. Тој е совршен додаток за оние кои сакаат да создадат чувство на неизвесност и мистерија на забава за Ноќта на вештерките. Со оваа маска на лицето, ќе станете еден од најпопуларните и најпознатите филмски херои или иконите на животни и ликови, а тоа гарантирано ќе ви донесе многу комплименти и среќни реакции.

Оваа маска од латекс затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разните забави, роденденските забави и други. Нашите застрашувачки маски најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате и пред се да бидете кул.

Маска од силиконски латекс за глава на мрзливост

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалски костими (маски) тие беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта или животни.

Содржина на пакетот:

1x силиконска маска Sloth

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена