Блескаво неонско LED лого со држач - Рака (прсти) симбол на мирот

Код: 78-103
4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Сјајно осветлено неонско LED лого со држач - Рака (прсти) симбол на мирот со прекрстени два прста како одлична декорација за секој дом внатре.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Сјајно осветлено неонско LED лого со држач - Рака (прсти) симбол на мирот со прекрстени два прста како одлична декорација за секој ентериер. Рекламна декорација за осветлување која ќе додаде шмек на вашиот простор и која гарантирано нема да се занемари . Стилската декорација сега е достапна и за вашиот дом или бизнис . Благодарение на декоративните логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци и логоа

LED осветлени NEON знаци и логоа

Предноста на украсните натписи и логоа со LED осветлување е можноста да ги поставите каде што сакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти или вашиот дом (како модерен дизајн). Декоративното лого со LED светло е на основата, така што можете да ги поставите практично насекаде.

Блескаво лого - Симбол на мирот

Неонското лого свети во топло бело. Се напојува со 2xAA батерии (не се вклучени во пакувањето). Неонското светло е на бела основа, содржи прекинувач за ON/OFF.   Димензиите на неонската реклама за симбол на мирот се 18x2,8x22 cm.

Блескаво неонско лого - Симбол на мирот

Спецификации:

Мотив: Симбол на мирот
Материјал: пластика
Светла боја: топло бела
Основна боја: бела
Димензии: 18x2,8x22 cm
Напојување: 2 x AA батерии (батериите не се вклучени)

Неонското светло е на бела основа, содржи прекинувач за ON/OFF.

Содржина на пакетот:

1x LED осветлено лого (на бела основа)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена