Маска за лице Black Panther - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-288
1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Маска за лице Black Panther - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за деца и возрасни (маска) Black Panther изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Маска за лице Black Panther - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Костим за деца и возрасни (маска) Black Panther изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Црна карневалска маска на Црн Пантер

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Маската на Црниот Пантер е неверојатен избор за оние кои сакаат да создадат трогателна и херојска изведба на костумски настан. Оваа маска е инспирирана од ликот на Црниот Пантер од стрип и филмскиот свет на Марвел . Со него можете да го добиете карактеристичниот изглед на овој суперхерој, кој е познат по своите натчовечки способности и елегантна облека. Тоа е симбол на силата, храброста и борбата за правда.

Со оваа маска на лицето, ќе изгледате како да сте излегле директно од Ваканда и ќе го привлечете восхитот и вниманието на сите кои го ценат вашиот костим. Оваа маска од латекс во форма на Црн Пантер затоа е сосема идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Black Panther најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Маска на црн пантер за Ноќта на вештерките

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Содржина на пакетот:

1x маска на црн пантер

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена