Костум од банана -  универзална облека за Ноќта на вештерките за маж или жена 170 x 65 cm

Код: 11-522
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Костум од банана -  универзална облека за Ноќта на вештерките за маж или жена 170 x 65 cm​ е наменета за возрасни како карневалски костим, идеален за карневал, Ноќта на вештерките или која било друга забава.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Костум од банана - универзална облека за Ноќта на вештерките за маж или жена 170 x 65 cm​ е наменета за возрасни како карневалски костим, идеален за карневал, Ноќ на вештерките или која било друга забава. Со овој смешен костим сигурно ќе оставите впечаток и сите ќе ве гледаат со интерес и ќе ги забавувате. Идеален е за секого благодарение на неговиот мек и удобен материјал. Изработен е од полиестер и може да се пере во машина за перење.

Карневалски костим од банана за возрасни

Оригинален костим со кој дефинитивно ќе освоите поени

Доколку сакате да изгледате оригинално на маскенбал или едноставно да се забавувате на роденденска забава со пријателите, овој костим е вистинскиот избор. Бананите се забавно и многу вкусно овошје кое сите го сакаат. Ако сакате да купите смешен костим, оваа банана ќе биде онаа за вас! Костимот е погоден и за мажи и за жени.

Банана костим за маж или жена

костим од банана за маж или жена

Спецификација:

  • Материјал: 100% полиестер
  • Димензии на костимот: 170 x 65 cm - една големина одговара на сите
  • Тежина: 321 g


Содржина на пакетот:

1x костим од банана

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена