Костими за Ноќта на вештерките - гол маж

Код: 91-006
3 658 ден Цена без ДДВ: 3 049 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Костими за Ноќта на вештерките - Голиот маж е најдобриот карневалски костим што можете да го купите. Гол маж - вистински морф костум, или навистина гол маж?

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Костими за Ноќта на вештерките - Голиот маж е најдобриот карневалски костим што можете да го купите. Гол маж - вистински морф костум, или навистина гол маж? Станете друга личност и забавувајте се себеси и другите. Така се носи кожата на некој друг! Новата технологија за печатење со висока резолуција го создава најреалниот костим на пазарот. Апсолутно е идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките.

Карневалски морф костими кои се најдобри за Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал се најправилната инвестиција за вас доколку сакате да привлечете внимание и да бидете особено кул. Погоден како посебен подарок за најблиските. Костимите може да се купат онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа бидејќи ќе бидете во центарот на вниманието.

kostыm гол човек

Карневал на костими - двојното шиење околу внатрешноста на костимот обезбедува долг век на траење, додека два патенти овозможуваат брзо и лесно морфирање и деморфирање. Специјалната комбинација на материјали обезбедува поголема привлечност на оделото и 13% спандекс (еластан) гарантира не само одличен дизајн , туку и удобно носење.

Костимите беа внимателно дизајнирани од нашата тајна мешавина од еластин, што значи дека нашиот костим подобро ви стои , трае подолго и ви носи часови забава. Со толку многу одлични обрасци, можете да ги преобразите вашите омилени суперхерои, неверојатни животни и страшни чудовишта од Ноќта на вештерките.

За повеќе информации:

Повеќе забава, повеќе акција, повеќе пријатели, повеќе приказни и искуства
Изработени од најквалитетни материјали за максимална удобност и издржливост.

морф карневалски костими големини на маса

Морф костум не одговара толку добро како обичната облека! Ве молиме внимателно погледнете ја нашата табела со големини за да бидете сигурни дека сте ја одбрале вистинската големина. Изборот на морф костим се заснова на висината, затоа не грижете се ако имате поголем или помал фустан.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена