Дедпул маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот

Код: 88-289
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Дедпул маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Дедпул костим (маски) за деца и возрасни изработен од 100% природен латекс.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дедпул маска за лице - за деца и возрасни за Ноќта на вештерките или карневалот. Дедпул костим (маски) за деца и возрасни изработен од 100% природен латекс, кој е еколошки и нетоксичен. Гледањето и дишењето преку устата и носот на маската е удобно и дише.

Дедпул маска

Маски за Ноќта на вештерките за момчиња / девојчиња (деца) или возрасни

Дедпул е неконвенционален анти-херој од стрипови и филмови. Неговата маска доловува препознатлив изглед. Маската Deadpool ви овозможува да се трансформирате во оваа смешна и акциона фигура на различни костими. Тоа е одличен начин да додадете малку неверојатна забава на вашите костими. Оваа маска од латекс во облик на Deadpool е затоа апсолутно идеален и оригинален избор за Ноќта на вештерките, карневалот, маскенбалот, разни забави, роденденски забави и други. Нашите маски како Deadpool најдобро се истакнуваат на Ноќта на вештерките, карневалот, дискотеката, во клуб, на забава или фестивал, тие се вистинската инвестиција за вас доколку сакате да импресионирате, а особено да бидете кул.

Дедпул маска за лице за возрасни

Карневалски маски - Латекс карневалски маски за деца и возрасни

Погоден и како оригинален подарок за најблиските. Можете да купите маски онлајн во нашата е-продавница. И подгответе се за многу фотографии и видеа каде што ќе бидете во центарот на вниманието. Специјалната мешавина од природни латекс материјали гарантира привлечност и не само одличен крој, туку и удобно носење. Карневалските костими (маски) беа внимателно дизајнирани и со многу неверојатни дезени можете да се претворите во вашите омилени суперхеројски или страшни филмски чудовишта.

Содржина на пакетот:

1x Дедпул маска

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена