Златен држач за пенкало - стаклен држач за маса + кристален глобус + часовник

Код: 96-037
5 270 ден Цена без ДДВ: 4 391 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Златен држач за пенкало - стаклен држач за маса + кристален глобус + часовник. Комплет луксузен држач за пенкала за исклучителна канцеларија.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Златен држач за пенкало - стаклен држач за маса + кристален глобус + часовник. Комплет луксузен држач за пенкала за исклучителна канцеларија. Овој уникатен висококвалитетен држач за пенкала со ознака за име ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали . Производите од оваа категорија се изработени од стакло, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн со комбинација од стакло, златна табличка, пенкало, часовник и кристален глобус изгледа исклучително елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. СЕТ се состои од хемиско пенкало, златен часовник и кристален глобус.

Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Чаша во комбинација со златни додатоци и кристал, сигурно ќе ги плени сите. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Повеќе нема да барате пенкало на масата или внатре во фиоката, веднаш пред вас. Имате и кристален часовник пред очи - секогаш при рака!

Златно пенкало - луксузен стаклен штанд за пенкала

златен сет држач за пенкало

100% рачно изработен - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

стаклени додатоци за биро

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Направено од стакло
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: стакло и златни додатоци + кристал
Плус Пенкало
Плус Златен часовник и кристален глобус

Спецификација:

Материјал: стакло и метал
Боја на стакло: јасна
Боја на етикетата: златна
Боја на пенкало: златна
Боја на часовникот: златна
Глобус: кристал
Тип на пенкало: хемиско пенкало
Димензии: 5,5x12x23 cm

Содржина на пакетот:

1x Стаклен држач со глобус
1x хемиско пенкало
1x часовник
1x етикета (без име)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена