Држач за мобилен телефон + држач - статив Октопод (флексибилни гумени краци)

Код: 71-055
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Држач за мобилен телефон + држач - статив Октопод (флексибилни гумени краци) е погоден како флексибилен држач за мобилни телефони во ерата на „паметните телефони“.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Држач за мобилен телефон + држач - статив Октопод (флексибилни гумени краци) е погоден како флексибилен држач за мобилни телефони во ерата на „паметните телефони“. Веќе не користиме телефони само за телефонски повици и пишување пораки. Мобилниот телефон стана повеќенаменски уред со кој можеме да фотографираме, да снимаме видеа или да стримаме - а користењето на овој trfipod многу ќе ја олесни работата со мобилниот телефон. Октопод статив ви овозможува да ги снимате најубавите видеа и фотографии со помош на вашиот паметен телефон . Благодарение на далечинскиот управувач, можете да снимате фотографии или видеа без да го допирате телефонот. Може да се користи и како држач за маса за мобилен телефон, за полесен разговор или јавување со пријателите и семејството. Погоден како флексибилен држач за селфи за мобилни телефони

Благодарение на цврстите флексибилни држачи, држачот за мобилниот телефон може да се закачи на разни предмети или површини.

флексибилен држач за мобилен телефон за фотографирање

Цврстите гумени држачи се доволно флексибилни и можат да се прицврстат на речиси секоја површина во какви било временски услови. Благодарение на неговите неконвенционални агли и неконвенционалното поставување, мобилниот држач за фотографии ви овозможува да креирате оригинални слики и видеа, со што ќе ја разликувате вашата работа од работата на другите. Универзалниот држач гарантира дека можете да ги прикачите повеќето паметни телефони или мини-камери на стативот. Стативот вклучува и завртка за поврзување на стативот, така што е можно да се прикачи камера на неа.

Плус Издржлив
Плус Лесно
Плус Компактен
Плус Идеален за патувања и одмор

Својства

Материјал: гума, ABS
Тежина: 325 g
Димензии: 28,5 x 5 x 5 cm

Содржина на пакетот

1x Октопод статив
1x Далечински управувач
1x држач за паметен телефон

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена