Комплет канцелариски биро 4 парчиња - Луксузна тиркизна кожа (100% рачна изработка)

Код: 96-054
12 338 ден Цена без ДДВ: 10 281 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Комплет канцелариски биро 4 парчиња - Луксузна тиркизна кожа (100% Рачна изработка). Кожен СЕТ во тиркизна боја, погоден и за подарок за секој кој има уникатен стил.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Комплет канцелариски биро 4 парчиња - Луксузна тиркизна кожа (100% Рачна изработка). Кожен СЕТ во тиркизна боја, погоден и за подарок за секој кој има уникатен стил. Овој уникатен, висококвалитетен СЕТ за работна маса ќе ја претвори вашата канцеларија во сосема поинакво место. Уникатниот и оригинален карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - синтетичка кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство.

Уникатниот дизајн на тиркизна кожа изгледа исклучително елегантно - Луксузен додаток во канцеларија, студија. Кожниот СЕТ се состои од 4 парчиња канцелариски додатоци: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за бележник, подлога за пијалоци.

Ексцентричен и луксузен комплет за канцеларија - Канцелариски сет

канцелариски кожен сет за канцеларија за документи

Пенкала, мобилен телефон, белешки, документи... сите при рака и во ред благодарение на елегантните, кожни додатоци на работната маса.

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

Пас за маса - Луксузна и елегантна кожа

мат за маса тиркизна кожа .

100% рачно изработено и ореово дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: тиркизна кожа
Плус 4 парчиња канцелариски додатоци

Спецификација:

Димензии на подлогата: 59x39x1 cm
Материјал: кожа
Боја на кожа: тиркизна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за бележници
1x подлога за пијалок

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена