Мобилен држач - луксузен држач за паметни телефони во црна боја

Код: 96-043
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Мобилен држач - луксузен кожен држач за паметни телефони црна боја. Елегантен додаток за луксузната и стилска канцеларија.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Мобилен држач - луксузен кожен држач за паметни телефони црна боја. Елегантен додаток за луксузната и стилска канцеларија. Дајте му на вашиот паметен телефон исклучително место и секогаш имајте го при рака на едно место - кожен држач! Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - синтетичка кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн на црна кожа изгледа максимално елегантно - луксузен додаток за канцеларија, работна соба. Штандот е универзален за сите типови паметни телефони. Штандот изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Кожен додаток во црна боја со елегантен изглед сигурно ќе ги плени сите.

Држач за телефон на маса - кожа

кожен држач за мобилни телефони

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа

Спецификација:

Материјал: синтетичка кожа
Боја: црна кожа

Содржина на пакетот:

1x држач за телефон

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена