Луксузен комплет за канцелариска маса од 9 додатоци - 100% рачно изработени - кафеава (дрво + кожа)

Код: 96-052
20 398 ден Цена без ДДВ: 16 999 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Луксузен комплет за канцелариска маси од 9 додатоци - 100% Рачно изработени - Браун (Дрво + Кожа) - комплет од природно дрво и синтетичка кожа се состои од 9 корисни додатоци.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузен комплет канцелариски маси од 9 додатоци - 100% рачно изработени - кафеава (дрво + кожа) - комплет од природно дрво и синтетичка кожа се состои од 9 корисни додатоци кои ќе го организираат вашето биро и ќе го одржуваат уредно. На нашата веб-страница можете да најдете различни гарнитури за маси од дрво и кожа во различни бои , кои можете да ги користите во вашите канцеларии за да ја декорирате и дизајнирате вашата маса. Овој уникатен, висококвалитетен СЕТ за работна маса ќе ја претвори вашата канцеларија во сосема поинакво место.

Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - кожа и дрво. Сите производи од оваа категорија се изработени од висококвалитетно дрво и првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн на црна кожа со кафено дрво изгледа исклучително елегантно - Луксузен додаток во канцеларијата, работната просторија. Кожен СЕТ се состои од 9 парчиња канцелариски додатоци: подлога за биро со капак, држач за пенкало/молив, држач за хартија за белешки, подлога со држач за пенкало, организатор/складирање документи, држач за визит-картички, држач за календар, златно пенкало, пепелник.

Идеален за подарок за вашиот шеф или колега од канцеларија

канцелариски додаток - комплет за канцелариска маса кожа и дрво

Дрвен држач за маса со златна табличка + златни пенкала - СЕТ пенкала се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Комплет за работна маса - кафеаво кожено дрво

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

луксузна кожа и дрвена подлога за документи

Луксузен држач за документи и хартија од дрво. Овој додаток за биро е еден од нашите најдобри помагачи додека работиме во канцеларија. Како резултат на нашата работа секојдневно добиваме и создаваме многу трудови . Но, каде да ги ставите? Ни треба место каде што можеме да ги поставиме за да можеме подоцна да ги сортираме. Нашата фиока за документи дефинитивно ќе ви помогне!

луксузен дрвен држач за документи

рачно изработена кожа

100% рачно изработено и ореово дрво - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно рачно изработено

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ - произведен во Турција
Плус Изработено од синтетичка кожа и дрво
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: кафеава кожа и кафено дрво
Плус 9 парчиња канцелариски додатоци
Плус 100% може да се рециклира + ЕКО пријателски

Спецификација:

Димензии на подлогата: 59x39x1 cm
Материјал: кожа, дрво, метал, стакло
Боја на кожа: кафеава
Боја на дрво: кафеава
Метална боја на додатоци: златна

Содржина на пакетот:

1x подлога за маса со капак
1x држач за пенкала/моливи
1x држач за хартија за белешки
1x подлога со држач за пенкало
1x складирање/фиока за документи
1x држач за визит-картичка
1x држач за календар
1x златно хемиско пенкало
1x пепелник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена