Кожен сет за биро за Office - комплет од 4 парчиња: Бела кожа - Рачно изработен

Код: 96-002
12 338 ден Цена без ДДВ: 10 281 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Кожен сет за биро за Office - комплет од 4 парчиња: Бела кожа 100% рачно изработен. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Кожен сет за биро за Office - комплет од 4 парчиња: Бела кожа 100% рачно изработен. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали - синтетичка кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот кафеав кожен дизајн изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија, работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 4 канцелариски материјали: работна подлога со простор за криење документи, држач за пенкало, држач за мобилен телефон и кожен држач за налепници за потсетување. Луксузна кожна подлога (мат) - уникатни канцелариски додатоци. Простирка за пишување или подлошки од вештачка кожа - оригинална рачна изработка

Пенкала, мобилен телефон, белешки, документи... сето тоа е практично организирано и уредно благодарение на елегантните кожни додатоци на работната маса.

подарок за менаџеркожен држач за мобилни телефониподарок за бизнисменка

Работната подлога е дизајнирана да ги има вашите важни документи секогаш при рака и да не е на дофат на љубопитните очи околу вас. Благодарение на неговото скриено место, ви овозможува безбедно да ги чувате важните документи. Под капакот има простор каде што можете лесно да ги чувате вашите важни документи.

кожни канцелариски додатоци

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО изработено
Плус Луксузен дизајн: бела кожа
Плус 4 парчиња канцелариски додатоци

Спецификација:

Димензии: 49x34x1 cm
Материјал: кожа
Боја на кожа: бела
Боја за шиење: бела

Содржина на пакетот:

1x работна подлога со простор за криење документи
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x држач за паметен телефон

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена