Црн кожен комплет за биро - 7 парчиња додатоци (100% рачно изработени)

Код: 96-046
14 818 ден Цена без ДДВ: 12 349 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Црн кожен комплет за биро за канцеларија - 7 парчиња аксесоари изработени од синтетичка луксузна кожа во црна боја, 100% рачна изработка.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Црн кожен комплет за биро за канцеларија - 7 парчиња аксесоари изработени од синтетичка луксузна кожа во црна боја, 100% рачна изработка. Овој уникатен висококвалитетен сет за биро ќе ја направи вашата канцеларија сосема поинакво место. Максималниот репрезентативен карактер е загарантиран со употреба на најквалитетни материјали од синтетичка кожа. Сите производи од оваа категорија се изработени од првокласна 100% синтетичка кожа, сите рачно изработени и чесно сошиени и обработени од РАЧНО изработено производство . Уникатниот дизајн на црна кожа изгледа максимално елегантно и благородно - луксузен додаток за канцеларија или работна соба. Кожниот СЕТ се состои од 7 парчиња канцелариски прибор: работна подлога, држач за пенкало, држач за мобилен телефон, држач за хартија за белешки, подлога за пијалоци, подлога за глувче и комплет златни пенкала - хемиско пенкало и фонтана.

кожен канцелариски комплет црн

Кожен држач на биро од црна кожа со + златни пенкала - SET пенкало се состои од фонтана и хемиско пенкало. Овој сет на пенкала ви дава можност да користите различни пенкала за различни цели на пишување. Хемиското пенкало можете да го користите за обично пишување, а пенкалото се користи за потпишување договори и други важни документи. Целиот сет изгледа луксузно и елегантно благодарение на употребата на првокласни материјали при производството. Оваа декорација на биро ќе ви овозможи пристап до пенкалото доколку е потребно. Нема повеќе да барате пенкало на масата или внатре во фиоката.

Луксузни пенкала златни за канцелариска маса

луксузни пенкала златни за канцелариска маса

100% рачно изработена и 100% синтетичка кожа - ова е идеален подарок за секој кој цени квалитетен производ

Подлога за глувче

За кожата: за производство на нашите производи се користи само 100% синтетичка кожа од првокласен (Ексклузив) квалитет . Производството на вакви производи е исклучиво рачно изработено .

Ја поддржуваме продажбата на производи (Animal Friendly) кои не предизвикале никакво злоставување на животните. Материјалите од кои се направени луксузните канцелариски комплети се или природни или синтетички. Кожата што се користи за производство на канцелариски комплети и додатоци е 100% синтетичка кожа (Ексклузив) и изгледа луксузно како и оригиналната животинска кожа, а ниту едно животно не е повредено.

рачно изработена кожа

Карактеристики:

Плус Високо квалитетен и елегантен производ
Плус Изработени од синтетичка кожа
Плус 100% РАЧНО НАПРАВЕНИ
Плус Луксузен дизајн: црна кожа
Плус 7 парчиња канцелариски додатоци

Спецификација:

Материјал: синтетичка кожа, метал
Боја: црна кожа
Боја на метална дополнителна опрема: златна

Содржина на пакетот:

1x работна подлога
1x држач за пенкало
1x држач за хартија за белешки
1x држач за мобилен телефон
1x влошка за пиење
1x подлога за глувчето
1x комплет златни пенкала со основа: хемиско пенкало и фонтана.

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

99%