Саутпарк - метална тока за појас

Код: 06-193
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Southpark - метална тока за појас - се продаваат метални токи за појас по добра цена што можете да ги купите онлајн во нашата онлајн продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Southpark - метална тока за појас - се продаваат метални токи за појас по добра цена што можете да ги купите онлајн во нашата онлајн продавница. Тока за појас што нема да ја најдете на друго место.

Различни дезени за избор на мотив како музика, цртан, војнички, луд и други... Секој ќе си најде свој - погоден и како оригинален подарок. Повеќето токи се на залиха.

Техничка спецификација:

Димензии: 10,5 cm x 7 cm
Материјал: Метал

Цената е за 1 тока без ремен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена