FOX - тока за појас

Код: 06-086
1 054 ден Цена без ДДВ: 879 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Се продаваат токи за појас FOX по поволна цена што може да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Пафта за појас што не може да се најде на друго место.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Тока за појас - Се продава лисица по поволна цена што може да ја купите онлајн во нашата е-продавница. Пафта за појас што не може да се најде на друго место.

Можете да изберете од различни дизајни, како музика, цртан филм, војска, лудо. Секој ќе ја најде омилената тока - погодна е како оригинален подарок. Најмногу токи на залиха.

Технички спецификации:

Големина: 9cm x 4cm
Материјал: Метал

Цената важи за 1 ЕЕЗ тока без ремен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена