Изгребани карта на светот - големина 88x55 cm

Код: 66-081
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Скречена карта на светот - големина 88x55 cm​ е една од квалитетните мапи за бришење и дефинитивно е одличен подарок за секој патник.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Скречена карта на светот - големина 88x55 cm​ е една од квалитетните мапи за бришење и дефинитивно е одличен подарок за секој патник. Ако сакате да патувате, мапата за патување е одличен додаток во вашата соба. Можете да ги избришете претходно посетените дестинации и да ги запомните вашите патувања низ светот. Одличен подарок за туристите и сите кои сакаат да патуваат. Картата е направена од два слоја. Горниот дел е направен од фолија, која можете да ја изгребете со паричка, која ќе ви открие колоритен долен слој и така ќе биде убаво да се види каде сте биле :)

Одличен подарок за секој патник

Изгребете ја картата

Голема карта на целиот свет

бришење на картата на гребење

Спецификација:

Боја: златна + целосна боја
Тежина: 206 g
Димензии: 88x55 cm
Димензии на пакувањето: 63x7x7 cm

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена