Електрични загреани терминални чорапи - 3 нивоа на температура со батерија од 2x2200 mAh

Код: 11-374
4 278 ден Цена без ДДВ: 3 565 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Загреани терминални чорапи - на електрична батерија (напојувана) 2x2200 mAh на полнење со 3 нивоа на затоплување со . Најдобро за скијање.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Загреани термални чорапи - на електрична батерија (напојувана) 2x2200mAh што се полнат со 3 нивоа на загревање со . Најдобро за скијање. Електричните затоплувачки чорапи (машки и женски) ќе ви гарантираат топлина на нозете во текот на зимата. Нема повеќе студени нозе! Имаме одличен совет за вас како да се ослободите од вашите маки. За вас има загреани електрични чорапи. Овие чорапи ќе гарантираат благосостојба и топлина во вашите чевли. Благодарение на Li-ion батеријата што се полни, вашите стапала ќе бидат топли неколку часа дури и за време на најлошите мразови. Капацитетот на батеријата е 2200 mAh, секој чорап има своја батерија. Чорапите се загреваат до температура од + 50° C. Чорапите имаат универзална големина и се перат. Изработени се од 83% памук, 10% полиестер и 7% ликра спандекс . Тоа е соодветен подарок кој сигурно ќе ги воодушеви сите. Уживајте во пријатната топлина на вашите стапала и во студената зима!

Чорапи со греење на батерии - чорапи за зимско загревање на полнење (машки и женски) унисекс сокс

загреани чорапи

Електрични чорапи за затоплување - 3 нивоа на прилагодување на топлината - за да ги одржувате стапалата топли во секое време!

терминални чорапи

Може да се користи за секој зимски спорт, но и за општа употреба во текот на зимските месеци, без разлика дали се работи за работа, пешачење, планинарење, риболов или стоење на снежниот рид. Прицврстете ја батеријата на чорапот и ставете ја во практичен џеб на чорапот. Кога ќе се притисне копчето, чорапот почнува да се загрева. Копчето за вклучување на греењето се користи и за регулација на топлина. Можете да го поставите во три нивоа - мала моќност од 50%, средна 75% и висока 100%. Температурите на овие нивоа достигнуваат 40°, 45° и 50° C. Со помош на вклучениот USB-кабел можете да ги полните двете батерии истовремено, благодарение на двата излеза за полнење на кабелот.

Загреани чорапи - терминал за загревање на стапалата

електрични чорапи

Идеално решение за стапалата за секој зимски спорт и планинарење, но и за нормална употреба во зимските месеци при пешачење

Загреани скијачки чорапи

загреани ски чорапи најдоброто

Карактеристики:

Плус Загреани чорапи против студ
Плус Идеален за надворешна употреба
Плус Тие ги загреваат сите стапала
Плус Две вградени батерии за полнење со капацитет од 2200 mAh


Спецификација:

Батерија: 2x Li-ion, се полни со капацитет од 2200mAh / 3,7V / 1A
Полнење: преку микро USB кабел
Големина: универзална
Температура: 40-50°C
Материјал: 83% памук, 10% полиестер, 7% ликра спандекс
Време на полнење: 5 часа
Време на работа: 4-8 часа
Боја: црна + сиви потпетици и прсти


Содржина на пакетот:

1x Загреани чорапи - 1 пар
2x батерија на полнење 2200mAh
1x USB кабел за полнење за двете батерии
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (4)

99%