Електрични чорапи се загреваат - чорапи за загревање се полнат - 4 нивоа на температура со батерија од 2x5000 mAh

Код: 11-432
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Електрични чорапи се загреваат - чорапи за загревање, батерија на полнење - 4 нивоа на температура со батерија од 2x5000 mAh за мажи и жени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Електрични чорапи загреани - чорапи за затоплување Батерија на полнење - 4 нивоа на температура со батерија од 2x5000 mAh за мажи и жени ќе ви гарантираат топли стапала во текот на зимата. Нема повеќе студени нозе! Имаме одличен совет за вас како да се ослободите од вашите маки. За вас има загреани електрични чорапи. Овие чорапи ќе гарантираат благосостојба и топлина во вашите чевли. Благодарение на Li-ion батеријата што се полни, вашите стапала ќе бидат топли неколку часа дури и за време на најлошите мразови. Секој чорап има своја батерија. Можете да поставите до 4 нивоа на топлина на банката за напојување. Го покажува и статусот на батеријата. Чорапите имаат универзална големина и може да се перат во раце или во машина за перење. Тоа е соодветен подарок кој сигурно ќе ги воодушеви сите. Уживајте во пријатната топлина на вашите стапала и во студената зима!

Електрични загреани чорапи за зимски (машки и женски) унисекс чорапи

електрични чорапи електрични

Термо-прилагодливи електрични чорапи - 4 нивоа на прилагодување на топлината: 37 до 70 ° C - за да ги загреете нозете во секое време!

загреани термо чорапи со контрола на температурата

Може да се користи за секој зимски спорт, но и во вообичаена употреба во текот на зимските месеци, без разлика дали се работи за работа, пешачење, планинарење, риболов или стоење на снежниот рид. Прицврстете ја батеријата на чорапот и ставете ја во практичен џеб на чорапот. Кога ќе се притисне копчето, чорапот почнува да се загрева. Копчето за вклучување на греењето се користи и за регулација на топлина. Можете да го поставите во 4 нивоа. Со помош на вклучениот USB-кабел , можете да ги полните двете батерии истовремено, благодарение на двата излеза за полнење на кабелот.

загреани чорапи за зима

Идеално решение за стапалата за секој зимски спорт и планинарење, но и за нормална употреба во зимските месеци при пешачење

Загреани ски чорапи

загреани спортски чорапи

Карактеристики:

Плус Греење чорапи против студ
Плус Идеален за надворешна употреба
Плус Високи чорапи
Плус Две батерии на полнење - напојувачки банки - со капацитет од 5000 mAh


Спецификација:

Батерија: 2x Li-ion, може да се полни со капацитет од 5000mAh / 3,7V / 1A
Полнење: преку USB-C кабел
Големина: универзална
Може да се мие: да
Боја: сива + црна
Контрола на нивото на топлина: 1-во ниво на издржливост 15-18 часа на 37°C, второ ниво издржливост 7-8 часа на 43°C, 3-то ниво издржливост 4-5 часа на 60°C, 4-то ниво издржливост 3-3,5 часа на 70°C
Состав: 22,5% вискоза, 52,5% најлон, 10% полиестер, 15% спандекс


Содржина на пакетот:

1x загреани чорапи - 1 пар
2x батерија на полнење 5000 mAh
1x USB-C кабел за полнење за двете батерии
1x кеса за перење
1x Прирачник

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (5)

98%
100%
Jan

Електрични чорапи се загреваат - чорапи за загревање се полнат - 4 нивоа на температура со батерија од 2x5000 mAh

Многу убава, одлична услуга

Морам да ја пофалам е-продавницата, првиот пат кога ми беше испратен различен производ, по известувањето, веднаш беше испратен точниот производ, вклучително и итно враќање на дупликатното плаќање :-)

Преведено од: cs