Сјај во темни маици - Ironman

Код: 58-005
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Светлеат во темни маици со шаблонот Ајронмен свети во темница откако ќе се полни со светлина. Од минута во минута ќе станете еден од вашите омилени херои.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлеат во темни маици со шаблонот Ајронмен свети во темница откако ќе се полни со светлина. Од минута во минута ќе станете еден од вашите омилени херои. Удобен е, лабав и одговара на сите.

Тоа е обична кошула преку ден, но во темна ноќ кошулата свети. Затоа, доколку сакате да бидете кул и да привлекувате внимание на забава, во клубови, фестивали или диско, овој тип на неонски маички е најдобриот избор за вас. Затоа погледнете ги и другите дезени „Glow in the Dark маици“ и изберете еден од нив.

Сјај во темните маици

Спецификации:

  • Направено од 100% памук
  • Се произведува и испорачува само во црна боја
  • Не треба да ставате батерии на маичката, само оставете ја на светло за полнење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена