Неонска маица - Ironman

Код: 58-006
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Неонска маица со дезен Ајронмен свети во темница по полнењето со светлина. Од минута во минута ќе станете еден од вашите омилени херои.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Неонска маица со дезен Ајронмен свети во темница по полнењето со светлина. Од минута во минута ќе станете еден од вашите омилени херои. Удобен е, лабав и одговара на сите.

Тоа е обична кошула преку ден, но во темна ноќ кошулата свети. Затоа, доколку сакате да бидете кул и да привлекувате внимание на забава, во клубови, фестивали или диско, овој тип на неонски маички е најдобриот избор за вас. Затоа погледнете ги и другите дезени „Glow in the Dark маици“ и изберете еден од нив.

Сјај во темната маичка

Спецификации:

  • Направено од 100% памук
  • Се произведува и испорачува само во црна боја
  • Не треба да ставате батерии на маичката, само оставете ја на светло за полнење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена