Флуоресцентна маичка - Бетмен

Код: 58-001
1 550 ден Цена без ДДВ: 1 291 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Флуоресцентна маичка со шема Бетмен свети во темница откако ќе се полни со светлина. Од минута во минута ќе станете еден од вашите омилени херои.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Флуоресцентна маичка со шема Бетмен свети во темница откако ќе се полни со светлина. Од минута во минута ќе станете еден од вашите омилени херои. Удобен е, лабав и одговара на сите.

Тоа е обична кошула преку ден, но во темна ноќ кошулата свети. Затоа, доколку сакате да бидете кул и да привлекувате внимание на забава, во клубови, фестивали или диско, овој тип на неонски маички е најдобриот избор за вас. Затоа погледнете ги и другите дезени „Glow in the Dark маици“ и изберете еден од нив.

Сјај во темната маичка

Спецификации:

  • Направено од 100% памук
  • Се произведува и испорачува само во црна боја
  • Не треба да ставате батерии на маичката, само оставете ја на светло за полнење

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

92%