Поперс пакет - 3x мешани

Код: 05-055
2 232 ден 1 860 ден Цена без ДДВ: 1 550 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Поперс ЕКСТРА ПАКУВАЊЕ - 3x MIX - течни ароми кои се продаваат во светот се користат како мириси за простории или средство за чистење кожа (чистач со нитрити). Екстра квалитетни попери онлајн за сигурни цени.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Поперс ЕКСТРА ПАКУВАЊЕ - 3x MIX - течни ароми кои се продаваат во светот се користат како мириси за простории или средство за чистење кожа (чистач со нитрити). Нашата е-продавница на poppers продава само екстра квалитетни попери онлајн за сигурни цени . Испорака низ целиот свет само најдобрите брендови на поперс.

3xPack Poppers за специјална цена.

Можете да изберете кои било 3 парчиња од брендовите на поперс наведени подолу.
(Само напишете колку парчиња од какви марки во белешката по редоследот).

Изберете од овие брендови:
RAM, RAVE, REDS, ОРГАЗМУС, IBIZA, RAW

поперите се мешаат

Можете да купите разни видови попери (чистач за нитрити) директно од Англија или Холандија, на продажба   во онлајн е-продавница по поволни цени.


Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • отстранете го од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (2)

95%