Поперс пакет - 10x Мешани

Код: 05-056
7 440 ден 4 960 ден Цена без ДДВ: 4 134 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Poppers EXTRA PACK - 10x МИКС од најпопуларните и најдобрите брендови poppers (чистач со нитрити) што можете да ги купите онлајн директно од нас.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Поперс ЕКСТРА ПАКУВАЊЕ - 10x МИКС . Мешавина од најпопуларните и најдобрите брендови попери (чистач со нитрити) што можете да ја купите онлајн директно од нас. Испорака низ целиот свет.

10xPack Poppers за акциона цена.

Можете да изберете кои било 3 парчиња од брендовите на поперс наведени подолу.
(Само напишете колку парчиња од какви марки во белешката по редоследот).

Изберете од овие брендови:
RAM, RAVE, REDS, ОРГАЗМУС, IBIZA, RAW

мешавина од попери 10 ЕЕЗ

Можете да купите разни видови попери (чистач за нитрити) директно од Англија или Холандија, на продажба   во онлајн е-продавница по поволни цени.


Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 10 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • отстранете го од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена