Попери - RADIKAL RUSH 30 ml

Код: 05-062
2 356 ден Цена без ДДВ: 1 964 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Се продава оригиналниот оригинален Poppers - RADIKAL RUSH 30 ml во алуминиумско шише (чистач со нитрити), кој можете да го купите онлајн.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Оригиналните оригинални Poppers - RADIKAL RUSH 30 ml во алуминиумско шише е (чистач со нитрити) е формула на високо ефективни попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цена соодветна за ефект.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • производот содржи 30 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
  • чувајте го подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена