Poppers BOY - 24мл

Код: 05-070
1 984 ден Цена без ДДВ: 1 654 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers BOY 24ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на ефективни попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената соодветен ефект.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers BOY 24ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на ефективни попери за продажба што можете да ги купите онлајн - цената соодветен ефект.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

  • Користете само во согласност со приложеното упатство !!!
  • 24 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место.
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен ако се проголта и токсичен со вдишување.
  • Да се чува подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена