Попери - ЦРВЕН ЧЕРЕП (УЛТРА тврд) - 24мл

Код: 05-067
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers - RED SKULL (ULTRA HARD) - 24ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на нови високо ефективни попери на пазарот.

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - RED SKULL (ULTRA HARD) - 24ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формула на нови високо ефективни поперчиња. Кај нас на продажба можете да купите онлајн испорака низ целиот свет - цената е соодветна за ефект. Black Skull е неверојатно моќна нова формула за поперс со многу посебен дизајн.

Користете само во согласност со приложеното упатство !!!

 • производот содржи 24 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
 • складирајте на ладно, добро проветрено место
 • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
 • многу токсичен ако се проголта, токсичен со вдишување
 • се чува вон дофат на деца
 • чувајте го заклучен и чувајте го садот добро затворен
 • не празнете во одводи
 • прочитајте ја етикетата пред употреба

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена