Poppers BLACK TIGER - Биг 24мл

Код: 05-080
2 232 ден Цена без ДДВ: 1 860 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Poppers BLACK TIGER - Big 24ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формулата на новите високо ефективни попери. За продажба можете да купите онлајн - цената е соодветна за ефектот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers BLACK TIGER - Big 24ml (чистач за нитрити - изопропил нитрит) е формулата на новите високо ефективни попери. За продажба можете да купите онлајн - цената е соодветна за ефектот

Користете само во согласност со приложеното упатство!!!

  • производот содржи 24 ml: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • складирајте на ладно, добро проветрено место
  • производот е многу запалив, не користете го во близина на отворен пламен!
  • многу токсичен ако се голтне, токсичен ако се вдишува
  • се чува вон дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена