Попери - ЦРН ЧЕРЕП (УЛТРА тврд) - 24мл

Код: 05-054
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Poppers - BLACK SKULL (ULTRA HARD) - 24ml (чистач на нитрити - изопропил нитрит) е формула на нови високо ефективни попери на пазарот.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Poppers - BLACK SKULL (ULTRA HARD) - 24ml (чистач на нитрити - изопропил нитрит) е формула на нови високо ефективни попери на пазарот. Се продаваат силни попери - можете да купите онлајн - цената е соодветна за ефект. Black Skull е неверојатно моќна нова формула за поперс со многу посебен дизајн.

  • Користете само во согласност со приложеното упатство !!!
  • 24 ml од производот содржи: изопропил нитрит, EC 208-779-0
  • Да се чува на ладно и проветрено место.
  • Производот е многу запалив, не користете го блиску до отворен пламен!
  • Многу токсичен ако се проголта и токсичен со вдишување.
  • Да се чува подалеку од дофат на деца!

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (5)

97%