Magic USB - Thor Hammer 16GB

Код: 17-043
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Magic USB - Thor hammer 16GB достапен онлајн во нашата е-продавница. Зачувајте ги вашите важни датотеки во магичното оружје на богот Тор.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Magic USB - Thor hammer 16GB достапен онлајн во нашата е-продавница. Зачувајте ги вашите важни датотеки во магичното оружје на богот Тор. Овој исклучителен модел со прецизна обработка е во облик на Торовиот чекан (Mjölnir), кој симболизира верност, сигурност, сила, чест. Со овој USB флеш драјв, можете стилски да ги префрлате и складирате вашите датотеки. Добар подарок за обожавател на нордискиот бог Тор. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни и смешни USB клучеви во различни форми.

• Капацитет: 16 GB
• Материјал: Метал, легура на цинк

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%