Пеперутка - Осветлено неонско LED лого со држач

Код: 78-102
4 898 ден Цена без ДДВ: 4 081 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Пеперутка - Осветлено неонско LED лого со држач како одлична декорација за секој ентериер. Рекламна декорација за осветлување што ќе додаде допир на елеганција.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Butterfly - Осветлено неонско LED лого со држач како одлична декорација за секој ентериер. Рекламна декорација за осветлување која ќе додаде шмек на вашиот простор и која гарантирано нема да се занемари . Стилската декорација сега е достапна и за вашиот дом или бизнис. Благодарение на украсните логоа со LED осветлување. можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

BUTTERFLY - ЛЕД декорација на неонска основа

BUTTERFLY рекламно лого со осветлено пеперутка на основа

Предноста на украсните натписи и логоа со LED осветлување е можноста да ги поставите каде што сакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти или вашиот дом (како модерен дизајн). ЛЕД декоративното лого е на основата, така што можете да ги поставите практично насекаде.

Светлосен натпис - ПЕПЕРУГА

Неонското лого свети во топла розова и виолетова боја. Се напојува со 2xAA батерии (не се вклучени во пакувањето). Неонското светло е на бела основа, содржи прекинувач за ON/OFF. Димензиите на неонската реклама за Симбол на мирот се 20х18х2,8см.

пеперутка предводена рекламирање неонски пиедестал

Спецификации:

Мотив: ПЕПЕРУТКА
Светла боја: розова, виолетова
Основна боја: бела
Димензии: 20х18х2,8см
Напојување: 2 x AA батерии (батериите не се вклучени)

Неонското светло е на бела основа, содржи прекинувач за ON/OFF.

Содржина на пакетот:

1x натпис на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена