LETS PARTY - LED светлосен рекламен знак - неонско лого виси на ѕид

Код: 78-098
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

LETS PARTY - LED светлосен рекламен знак - неонско лого на ѕид закачено во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

LETS PARTY - LED светлосен рекламен знак - неонско лого на ѕид закачено во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки), за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого . Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис .  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве издигнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

Lets party - осветлен LED неонски знак виси на ѕидот

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде што сакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат купувачот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен знак - Ајде да се забавуваме

Неонскиот знак свети светло бело. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување. Кабелот за напојување е долг 200 cm.

Овозможува рекламен знак за забава на ѕидот светол неонски

Спецификации:

Мотив: Ајде да се забавуваме
Светла боја: светло бела
Димензии: 22,8х60,5х1,7см
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 200 см
Транспарентот е поставен на проѕирна пластична подлога со две отвори за закачување.

Содржина на пакетот:

1x натпис на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена