ДОБРЕДОЈДОВТЕ - Осветлен LED неонски знак на ѕидот

Код: 78-095
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

ДОБРЕДОЈДОВТЕ - Осветлен LED неонски знак идеален украс (рекламирање) на ѕидот во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

ДОБРЕДОЈДОВТЕ - Осветлен LED неонски знак, идеална декорација (рекламирање) на ѕидот во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки), за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ги привлечат сите Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис.  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

Добредојдовте - Рекламен осветлен LED неонски знак

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да посакате. Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат клиентот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен натпис - ДОБРЕДОЈДОВТЕ

Неонскиот знак свети со розова боја. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување. Кабелот за напојување е долг 200 cm.

добредојде неонски led знак на ѕидот

Спецификации:

Тема: ДОБРЕДОЈДОВТЕ
Светла боја: розова
Димензии: 39x12,5x1,7cm
Напојување: 5V USB кабел
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 180 см
Вклучете го кабелот: да
Две отвори за закачување.

Содржина на пакетот:

1x натпис на LED светло

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена