CHERRY - Рекламен LED осветлен неонски лого светлосен знак на ѕидот

Код: 78-091
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

CHERRY - Рекламен LED осветлен неонски лого светлосен знак на ѕидот, цреши идеална декорација на ѕидови во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

CHERRY - Рекламен LED осветлен неонски лого светлосен знак на ѕидот, цреши идеална декорација на ѕидови во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки), за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого . Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис .  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

цреша светло лого неонски знак led цреши

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде што сакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат купувачот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен натпис - CHERRIES

Неонскиот знак свети во црвена и зелена боја. Се напојува со помош на USB конектор, или на адаптер, на USB влез на компјутер или на USB-банка за напојување . Кабелот за напојување е долг 200 cm. Може да се напојува и со 2xAA батерии.

цреша LED светлечки неонски знак

Спецификации:

Мотив: Цреши
Светла боја: црвена, зелена
Димензии: 22,5х19х1,7см
Напојување: 5V USB кабел / 2xAA батерии
Должина на напојниот кабел: прибл. 200 см
Со отвор за закачување

Содржина на пакетот:

Лого со 1x LED светло - црвена зелена боја

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена