Чаша пиво - LED неонски ѕиден знак како комерцијално рекламирање

Код: 78-089
6 138 ден Цена без ДДВ: 5 115 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Чаша пиво - LED неонски ѕиден знак како комерцијална реклама, идеална декорација на ѕидови во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки).

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Чаша пиво - LED неонски ѕиден знак како комерцијална реклама, идеална декорација на ѕидови во комерцијални објекти (ресторани, клубови, дискотеки), за привлекување потенцијални клиенти. Рекламни светлечки банери и LED светлечки украсни и информативни знаци кои ќе му дадат пресврт на вашиот простор и ќе ја привлечат секого . Стилската декорација, која обично можете да ја најдете во баровите и ноќните клубови, сега е достапна и за вашиот дом или бизнис .  

Класичните рекламни банери или постери стануваат искуство и многумина од нас веќе не ги ни забележуваат, благодарение на нивната визуелна пренатрупаност. Секој од нас сака да се разликува со нешто различно, а тоа важи и за поединци, како и за бизниси каде што е буквално неопходно. Благодарение на украсните натписи или логоа со LED осветлување, можете да го разубавите просторот или да го привлечете вниманието на сите околу вас. LED реклами кои ќе ве истакнат.

LED осветлени NEON знаци - најдоброто LED рекламирање

LED знак осветлен на ѕид, неонски виси - пиво

LED осветлени декоративни знаци - кои благодарение на светлината се издвојуваат од вообичаените носачи за рекламирање и информации. Нивната голема предност е можноста постојано да ги поставувате каде и да посакате . Совршени се за канцеларии (за да ја направат околината попријатна), комерцијални објекти (како ефективна реклама или постер) или за вашиот дом (како модерен дизајн). Тие исто така ќе служат како светлосни знаци за навигација за да го привлечат клиентот. Можете да поставите LED декоративни знаци практично насекаде.

Осветлен знак - ПИВО

Неонскиот знак свети во бело и жолто. Се напојува со батерии (3x AA батерии - не се вклучени во пакувањето) . Кабелот за напојување е долг 30 cm.

знак за чаша пиво виси на ѕид лед неонски

Спецификации:

Тема: ПИВО
Светла боја: бела и жолта
Димензии: 30х1,85х30см
Должина на напојувачкиот кабел: прибл. 30 см
Се напојува со батерии (3x AA батерии - не се вклучени)

Содржина на пакетот:

1x LED светлосен знак - чаша пиво

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена