Светлечка маичка - Син еквилајзер

Код: 01-105
1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
однапред нарачајте Испорака на производот околу 1-3 недели.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Светлечка маичка - Син еквилајзер. Ќе трепка во ритамот на музиката и сите ќе ви позавидат што ја имате оваа маичка. Уникатни LED маици со сензор за звук.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Светлечка маичка - Син еквилајзер. Ќе трепка во ритамот на музиката и сите ќе ви позавидат што ја имате оваа маичка. Уникатни LED маици со сензор за звук. Најдобро се издвојува во диско, клуб, забава или фестивал, тоа е вистинската инвестиција за вас доколку сакате да бидете во центарот на вниманието и да бидете кул. Не чекајте и проверете ги сите шаблони и одберете ги вашите.

  • Изработени од 100% памук, квалитетни и достапни само во црна боја.
  • LED панелот е прикачен на маицата преку велкро спојката - овозможувајќи лесно одвојување на панелот.
  • Мини пакетот или контролната единица, во која се вметнати батериите, може да се одвојат во случај на перење.
  • Мини пакетот е опремен со прекинувач за ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ и чувствително тркало за лизгање - можете да изберете висока или мала чувствителност на звукот.
  • Батерии: 4 x AAA (не се вклучени)

  • табела со големина

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена