Ласерска маица - Нацртајте го вашиот мотив

Код: 01-054
2 418 ден Цена без ДДВ: 2 015 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Ласерска маица - Нацртајте го вашиот мотив за продажба по одлична цена што можете да ја купите во нашата е-продавница. Висококвалитетни Glow маици

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Дали ви е преку глава да носите иста кошула речиси секогаш кога излегувате? Не мора да биде така. Со помош на специјален ласерски кошули, можете да блеснете   во мракот , и креирајте нови нови модели и да ги менувате секој ден. Овие висококвалитетни сјајни маици - Ласерски маици , се достапни во црно-бела боја и втиснати со посебна сјајна површина, која служи како платно за вашите предлози. Само користете ултравиолетови „ласери“ и нацртајте го вашиот дизајн на кошулата и исклучете ја светлината.

Ласерска маица - Нацртајте го вашиот мотив

Совршен за клабери и манијаци во диско . Овие брилијантни кошули ви дозволуваат да бидете дизајнер во мракот.
ласерска маицамаица со дизајн
Те молам забележи:
За да го одржите ласерското печатење што е можно подолго, при перење, свртете ја маицата навнатре и измијте ја во ладна вода.
Карактеристики на производот:
Мал привезок „ласер“ за создавање нови дизајни
Висококвалитетна маичка
Печатењето на сито беше направено со користење на најдобрите достапни техники
Димензии:
Големина на маичка S приближно 18, 5 "(Ш) x 28,5" (L) x 8" (ракав)
Големина на М маица приближно 20 "(Ш) x 29,5" (Д) x 8,5" (ракав)
Големина на маичка L приближно 21,5 "(Ш) x 30,5" (Д) x 9" (ракав)
Големина на XL маица приближно 23 "(Ш) x 31,5" (Д) x 9,5" (ракав)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена