Електронска маичка со тапан со перкусии

Код: 01-090
2 790 ден Цена без ДДВ: 2 325 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards

Оваа електронска маичка која целосно може да се репродуцира со ударни тапани ви овозможува многу лесно да креирате ритам. Панелот на кошулата содржи девет различни комплети за тапани

Заштита на купувачот

 • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
 • Гаранција за производите - 24 месеци
 • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Оваа електронска маичка која целосно може да се репродуцира со ударни тапани ви овозможува многу лесно да креирате ритам. Панелот на кошулата содржи девет различни комплети за тапани, секој од нив има седум професионални звуци на тапани.

Можете исто така да креирате свој звучен џингл. Само кликнете на панелот на предната страна и можете да креирате ритам. Откако ќе ги креирате вашите снимки, можете да изградите сложен ритам. Оваа неверојатна маица има многу музички карактеристики. Со малку вежбање можете да создадете неверојатни динамични ритам.

кошула со тапани

Карактеристики на производот:

 • Тапани за кошули Drum Machine & Looper
 • 9 различни комплети за тапани, секој има седум професионални звуци на тапани
 • РОК тапани
 • РЕТРО 808
 • ДИСКО
 • ПАНК ТЕХНО
 • КЛАСИЧЕН ЏЕЗ
 • ОСНОВЕН ЗВУК
 • Вграден аналоген приклучок за аудио излез
 • Сите електронски компоненти лесно се отстрануваат - за да можете да ја перете кошулата
 • Прилагодливо ниво на јачина на звук
 • Батерии: 4 x AAA (не се вклучени)

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена