50 cm - Водечка шина за монтирање на алуминиум за LED светлосни ленти

Код: 79-020
620 ден Цена без ДДВ: 516 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Алуминиумска водилка за монтирање долг 50 cm, погодна за правилно прицврстување на силиконски LED светлосни ленти 6x12mm или 8x16 mm.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Алуминиумска водилка за монтирање долг 50 cm, погодна за правилно прицврстување на силиконски LED светлосни ленти 6x12mm или 8x16 mm. Едноставно закачете ја шината на саканото место со завртки и можете удобно да ја фатите силиконската LED лента на оваа водилка. На овој начин ја поставувате ЛЕД лентата на саканата форма. Водечката шина е изработена од алуминиум, кој гарантира издржливост, отпорност и мала тежина.

склопување на лед ленти

Благодарение на водечките шини, можете да ја прилагодите светлосната лента по потреба.

склопување на лед ленти

лед ленти

Спецификации:

Материјал: алуминиум
Боја: сребрена
Должина: 50 см
Погоден за силиконски LED светлосни ленти со дебелина од 6x12mm или 8x16 mm

Содржина на пакетот:

1x алуминиумски багажник за монтирање 50cm

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена