Златен декоративен сет за вино - затка и отворач

Код: 94-027
1 178 ден 930 ден Цена без ДДВ: 775 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Златниот украсен вински сет - тапа и отворач во пакување за подарок е одличен избор како подарок за младенците или за оние кои имаат роденден.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Златниот украсен вински сет - тапа и отворач во пакување за подарок е одличен избор како подарок за младенците или за оние кои имаат роденден. Комплетот за вино вклучува затворач за срце за затворање на шишето и шрафче во форма на срце за отворање, и двата се масивни и гарантираат издржлив квалитет. Креативниот дизајн ќе го воодушеви секој љубител на виното. Тоа е навистина елегантен подарок погоден за различни животни прилики.

сет за подароци - затка и отворач за вино

Содржина на пакетот:

1x златен затворач за срце
1 x златно срце за тапа

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена