Луксузен вински сет во форма на шише

Код: 94-029
2 418 ден 2 108 ден Цена без ДДВ: 1 756 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Луксузниот вински сет во форма на шише, со својот незабележлив дизајн, одлично се вклопува меѓу другите шишиња и секогаш е при рака со неговите практични додатоци за вино.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Луксузниот вински сет во форма на шише, со својот незабележлив дизајн, одлично се вклопува меѓу другите шишиња и секогаш е при рака со неговите практични додатоци за вино. Комплетот за вино вклучува плута со лост, затворач, инка, прстен за капнување и отстранувач на фолија . Индивидуалните додатоци се наредени во уникатно пакување и затоа можат да послужат и како декоративен елемент во витрината или во шанкот. Овој комплет е погоден и како подарок за љубител на вино или за разни пригоди како настани, родендени, свадби, годишнини, забава. Комплетот нуди практични и едноставни додатоци при пиење вино.

Сет вино во шише

Комплет додатоци вклучува:

Отстранувач на фолија - се користи за брзо и прецизно отстранување на фолијата од врвот на шишето.

Шраф - класичен шраф за извлекување на плута од вратот на шишето

Инката - служи како дополнителна алатка на вратот на шишето за да спречи непотребни капки на масата.

Затка - ако остане малку вино во внатрешноста на шишето, со помош на овој затворач ќе го отстраните вишокот воздух од шишето за да го одржите виното во свежа состојба за понатамошно консумирање и да спречите излевање.

Прстен капка по капка - прстен на вратот на шишето служи како фаќач на несакани истурени капки.

Карактеристики:

Плус уникатен дизајн на пакетот
Плус корисен сет за секој љубител на вино
Плус домашна употреба, кампување, пикник

Содржина на пакетот:

1x плута со лост
1x отстранувач на фолија
1x инка
1x затка
1x прстен капе

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена