USB за жени - кармин

Код: 17-022
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

USB за жени - Кармин 16GB во продажба преку Интернет во нашата е-продавница. Овој уникатен модел е обликуван како кармин, убав богато украсен привезок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB за жени - Кармин во продажба преку Интернет во нашата е-продавница. Овој уникатен модел е во форма на кармин, убаво богато украсен приврзок прецизна обработка. USB флеш-уредот со 16 GB може да се носи како украс на приврзок за клучеви или како стилски додаток за вашата чанта. Доколку е потребно, можете да го користите како USB клуч. Луксузните USB клучеви се идеални и како одличен подарок кој ќе ги воодушеви не само жените. Погоден и како подарок за вашите клиенти, вработени или деловни партнери. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни USB клучеви во форма на накит.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: метал, легура на цинк

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB скапоцен камен

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

95%