USB скапоцен камен Срце со иглички дијаманти

Код: 17-023
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

USB скапоцен камен Срце со иглички дијаманти - ексклузивни USB клучеви или USB флеш драјвови во облик на накит се продаваат онлајн во нашата е-продавница.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB скапоцен камен Срце со иглички дијаманти - ексклузивни USB клучеви или USB флеш драјвови во облик на накит се продаваат онлајн во нашата е-продавница. Овој уникатен модел е во форма на срце, богато украсен со розова боја и бели камења со прецизна обработка. U SB флеш-уредот со 16 GB може да се носи на вратот како прекрасен скапоцен камен, кој по потреба може да се користи и како USB клуч. Луксузните USB клучеви се идеални и како одличен подарок кој ќе ги воодушеви не само жените. Погодни се и како подарок за вашите клиенти, вработени или деловни партнери. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни USB флеш драјвови во форма на накит.

  • Капацитет: 16 GB
  • Камења: rhinestones
  • Материјал: метал, легура на цинк

Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB скапоцен камен
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена