USB клуч - Череп

Код: 17-015
2 170 ден 1 798 ден Цена без ДДВ: 1 499 ден
продадено Извинете, но овој производ е распродаден. Овој производ повеќе не е достапен.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto

Смешни USB клучеви или USB флеш драјвови во форма на череп - продажба по поволни цени што можете да ги купите онлајн во нашата е-продавница. Погоден и како одличен подарок.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

USB скапоцен камен - Череп 8 GB во форма на накит во продажба преку Интернет во нашата е-продавница. Овој USB флеш драјв може да се носи на вратот како прекрасен скапоцен камен , кој доколку е потребно може да се користи како USB клуч. USB клучот има и синџир за носење на вратот . Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни USB флеш драјвови во форма на накит. Луксузните USB се идеални и како одличен подарок.

  • Камења: rhinestones
  • Материјал: метал, легура на цинк

Спецификации:

Капацитет: 8 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)

Пакетот вклучува:

1x USB скапоцен камен
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (1)

100%