Смешен USB клуч - Шише за вино направено од плута

Код: 17-025
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
+

Смешен USB клуч - Шише за вино од плута се продава онлајн по одлични цени само во нашата е-продавница. Вашите датотеки можете стилски да ги складирате и пренесувате.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Смешен USB клуч - шише вино направено од плута во продажба онлајн по супер цени само во нашата е-продавница. Дали сакате да бидете во центарот на вниманието, да бидете смешни и кул? USB клучот во облик на шише за вино со прецизна обработка. Вашите датотеки можете стилски да ги складирате и пренесувате. Некој во вашето маало има роденден или прослава, а вие сеуште немате подарок? Овој смешен USB флеш драјв е најдобриот избор. Погоден како подарок за вашите клиенти, вработени или деловни партнери. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни забавни USB клучеви, идеални како одличен подарок.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: плута


Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена