Iron Man 16GB USB клуч - реактор

Код: 17-045
2 170 ден Цена без ДДВ: 1 809 ден
на залиха Производите се на залиха, спремни за испраќање.
Да! Испраќаме до US
Cards
Bank
Crypto
+

Iron Man USB клуч 16GB - Реактор. Можете да го купите реакторот онлајн во нашата е-продавница. Одличен подарок за обожавателите на стрип-јунакот Iron Man.

Заштита на купувачот

  • Бесплатна замена на производи во рок од 30 дена
  • Гаранција за производите - 24 месеци
  • Гаранција за враќање на парите во рок од 14 дена

Опис на производот

Iron Man USB клуч 16GB - Реактор. Можете да го купите реакторот онлајн во нашата е-продавница. Овој извонреден модел претставува заоблен реактор со прецизна обработка, кој Iron Man го интегрирал во градите. USB флеш-уредот од 16 GB може да се носи на вратот и доколку е потребно, да се користи за складирање и пренос на датотеки. Благодарение на механизмот за извлекување, конекторот е обезбеден од какво било оштетување. Одличен подарок за обожавателите на херојот од стрипови Iron Man. Во нашата е-продавница можете да купите квалитетни USB клучеви во различен дизајн.

  • Капацитет: 16 GB
  • Материјал: метал, легура на цинк


Спецификации:

Капацитет: 16 GB
USB брзина: USB 2.0
Компатибилен со: Windows, Mac OS и Linux
Работна температура: 0 ° C до 60 ° C (32 ° F до 140 ° F)
Работна температура: -20 ° C до 85 ° C (-4 ° F до 185 ° F)


Пакетот вклучува:

1x USB клуч
1x Ланец

Дискусија за производот (0)

Дали имате прашања за производот?
Прашајте во дискусија

Сè уште нема прашања
Одговорот за вашето прашање ќе го испратиме на оваа е-пошта.

Оценка на производот (0)

Сè уште нема оцена